ZUK Z2 Pro pokazany na pierwszych renderach

Teaser przedstawia wizerunek nowego modelu  firmy ZUK Informacja została przedstawiona przez CEO chińskiej firmy Chang Cheng. Obraz przedstawia ładnie prezentującego się smartfona  z ekranem 2.5D . Z tyłu można zauważyć obiektyw aparatu, dwutonową diodę LED oraz  laserowy autofocus.

zuk

Zdjęcie – które zostało udostępnione na Weibo – miało również towarzyszący tekst: Tremble xx5, x9, xxx6. Tekst oznacza nazwy chińskich flagowców które ostatnio się pojawiły, oczywiście mowa o: Xiaomi Mi 5 , Huawei P9i Meizu Pro 6. Cheng twierdzi, że nadchodzący telefon ZUK Z2 Pro jest lepszą alternatywą.

Cheng również ujawnił że 21 kwietnia zaprezentują nowego smartfona który powstał wspólnie z  Lenovo. Więc możemy przypuszczać że mowa była o modelu który przedstawia traser. Według przecieków i plotek będzie to właśnie nowy model ZUK Z2 Pro.

zuk2

Z pierwszych informacji wynika że Z2 Pro będzie zasilany przez Snapdragon 820 z 3GB lub 4GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej. Nie wiadomo jaka będzie wielkość ekranu podano tylko informację o rozdzielczości w jakiej będzie pracował i mowa tu o Full HD. Smartfon będzie wyposażony w aparaty 13 MPx / 5MPx. Na start otrzyma Android 6.0.1 

Źródło: GSMArena / Gizmochina

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: