OPPO F1 Plus trafi do Europy już w maju.

Nowy model OPPO F1 Plus skierowany jest do  klientów świadomych stylu .Wygląd i budowa OPPO F1 Plus stoi na najwyższym poziomie. Oglądając zdjęcia i rendery prezentowanego produktu widać że pracownicy OPPO projektując ten model inspirowali się iPhone 6S. Dostaniemy smartfon w metalicznej obudowie unibody z zaokrąglonymi krawędziami, które OPPO nazywa “Comfort Grip” zapewniające komfortowe”trzymanie” smartfona. Waga smartfona wynosi zaledwie 145 gramów, co jest dość imponujące dla urządzenia 5,5-calowego.

oppo-f1-plus-10-840x568

Wewnątrz bardzo cienkiej obudowy o grubości 6,6 mm znajdziemy procesor Mediatek Helio P10, który jest aktualnym mistrzem średniej półki, oraz 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy nawet do 128 GB za pomocą karty microSD. Zastosowano wyświetlacz  5,5 cala IPS z rozdzielczością Full HD który został pokryty Gorilla Glass 4,. Wbudowany akumulator o pojemności 2850 mAh według OPPO powinien wystarczyć do 14 godzin intensywnego użytkowania. Dzięki funkcji szybkiego ładowania VOOC Flash Charge możliwe jest naładowanie do 75% pojemności akumulatora w ciągu zaledwie 30 minut.

oppo-f1-plus-6-840x561

Jak każdy model OPPO serii F , F1 Plus wyróżnia się możliwościami fotograficznymi. W OPPO F1 Plus otrzymujemy  aparat z matrycą 16MPx oraz funkcją Hi-Light. Według OPPO aparat z funkcją Hi-Light wykorzystuje specjalny układ pikseli, który maksymalizuje jakość zdjęc, oraz że aparat wyposażony w tą funkcję –  jest cztery razy bardziej czuły niż standardowe aparaty, ma dwukrotnie większą dynamikę i wykonuje zdjęcia na których jest cztery razy mniej szumów w porównaniu z aparatami bez tej technologii.  a tylna kamera otrzymała  13 MPx z tyłu.

dav

W OPPO F1 Plus znajdziemy czytnik linni papilarnych wbudowany w przycisk Home oraz oprogramowanie  Color OS 3.0. W rzeczywistości, OPPO F1 Plus to pierwsze urządzenie wyposażone w wersję 3.0

oppo-f1-plus-3-840x560

Tymczasem wiadomo, że OPPO F1 Plus będzie dostępny w Wielkiej Brytanii i Europie od maja w kwocie 389 Euro. Niestety nie mamy informacji czy pojawi się u nas w kraju.
Źródło: AndroidAuthority / OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: