Moto G (4 gen) wyciekły pierwsze zdjęcia

Na początku tego roku pojawiły się pierwsze zdjęcia nowej Moto G ( 4 gen) ale były one zbyt rozmyte by można było cokolwiek ocenić i potwierdzić. Dość długo czekaliśmy na pojawienie się jakichkolwiek zdjęć prezentujących nowy model. Na zdjęciach które wyciekły wyraźnie widać, że nowy model będzie wyposażony czytnik linii papilarnych  tak jak obiecał Chen Xudong z Lenovo.

moto g 4

Odcisk palca jest w kształcie kwadratu i został umieszczony z przodu pod ekranem – nie wiadomo czy będzie on tylko czytnikiem czy również przyciskiem typu HOME . Oficjalna informacja od Lenovo jest taka że, wszystkie Moto-markowe telefony będą miały czytniki linii papilarnych.

motog44

Jak widać na tylnej obudowie znajdziemy kamerę która zachowuje “pionową” budowę. Gdzie po środku znajdziemy moduł aparatu na dole diody doświetlające, a na górze najprawdopodobniej będzie znajdował się laserowy autofocus choć nie można tego potwierdzić.

Moto G (3rd gen) został zaprezentowana w lipcu 2015 roku, zakładamy że będzie nowa motorola pojawi się w podobnym okresie. 

Źródło:GSMARENA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: