LeEco Le 2 (LeTV) – pierwsze informacje z GFXBench

Kilka miesięcy temu jako pierwszy smartfon LeEco (dawniej LeTV) został wyposażony w procesor Snapdragon 820. Od tej poty firma zajęta była pracą na nową linią urządzeń z górnej półki. Kilkukrotnie przewijały się plotki, zdjęcia oraz inne informacje na temat nowych urządzeń LeEco.

Teraz już wiadomo trochę więcej choć nadal nie mamy potwierdzonej nazwy urządzenia. Mowa jest o modelu Le 2, Le 2 Pro, a nawet Le Max 2. Dodatkowo okazuje się że LeEco Le 2 pojawi się na rynku w trzech wersjach sprzętowych.

leeco3

Jedna z wersji będzie wyposażona w  3GB RAM, w innej otrzymamy 4 GB pamięci , ale najwyższa z nich otrzyma aż 6GB RAM. Jest to model, który został zauważony w bazie GFXBench, po tym jak zostały przeprowadzone testy porównawcze na tym modelu.

leeco

Telefon będzie posiadał 5,5-calowy ekran w rozdzielczości QHD, 21 MPx aparat główny (z możliwością nagrywania 4K ), 8 MPx aparat przedni ( z możliwością nagrywania wideo QHD) i 64GB pamięci wewnętrznej. Smartfon będzie zasilany przez procesor Snapdragon 820 od firmy Qualcomm. Nowy LeEco smartfon po wyjęciu z pudełka będzie pracował na Android 6.0.1 Marshmallow.

Źródło: GSMARENA \ GSMARENA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: