Huawei P9 Lite zapowiada się rewelacyjnie!!

Huawei P9 Lite nie został oficjalnie zaprezentowany, a jest już dostępny w sprzedaży na niektórych rynkach europejskich – został również zauważony na stronie internetowej chińskiego urzędu telekomunikacyjnego TENAA, sugerując rychły start w kraju azjatyckim.

Huawei p9 lite

Według pierwszych informacji  Huawei P9 Lite będzie posiadał ekran 5.2″ FHD IPS, zaś zasilany będzie autorskim procesorem 8x Kirin 650 2.0 GHz wraz z 3GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej ( z możliwością rozszerzenia o microSD). Za czas pracy będzie odpowiadał akumulator o pojemności 3000mAh. 

Pod względem aparatu, P9 Lite wyposażony jest w moduł 13 Mpx – tylny aparat oraz 8Mpx  -przedni.Wymiary będą wynosiły 146,8 × 72,6 × 7,5  oraz waga 143g. Smartfon będzie pracował na Android 6.0 Marshmallow . Opcje kolorów obejmują złoto, biały i czarny. Cena urządzenia to około 300 Euro.

Ciekawe w jakiej cenie będzie dostępny u nas w kraju zarówno w wolnej sprzedaży jak i u operatorów. Może uda się uzyskać podobny wynik jak przy Huawei P8 Lite który był hitem sprzedażowym u operatorów.

Źródło: GSMArena

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: